O Firmie

Już od roku 2008 firma LUKSBUD wykonuje różnorodne prace budowlano- usługowe, zarówno w zakresie kompleksowego wielobranżowego wykonawstwa obiektów budowlanych jak i drobnych jednostkowych prac naprawczo-remontowych. Posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie i możliwości samodzielnego wykonywania robót, ale również współpracy z innymi wykonawcami lub jako podwykonawcy.

Posiadamy kompleksowe wyposażenie w specjalistyczne narzędzia, elektronarzędzia, środki pomocnicze do oferowanych prac, oraz własny transport. Organizujemy i załatwiamy formalności wynikające z prawnych i organizacyjnych wymogów prowadzonych robót. Zapewniamy fachowy nadzór, w tym odpowiednie zezwolenia, uzgodnienia organizacyjne, zabezpieczenia terenu robót, usuwanie odpadów budowlanych (np. wywóz gruzu), uprzątanie terenu po pracach itp.

Oferujemy przed wykonaniem prac fachowe doradztwo w zakresie proponowanych technologii wykonawstwa, stosowanych materiałów, ich właściwości użytkowych i estetycznych, oraz wynikających stąd cen i kosztów dla klienta.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo i elastyczni w zakresie negocjacji robót, ich rozliczeń i terminów realizacji. Wystawiamy faktury VAT.